Beszerző / Győr / (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nagynevű facility szolgáltató központ Magyarországon.

Nagynevű nemzetközi gyártó vállalatok a Partnereik.

Magyarországon, Győrben van a regionális feladatokat ellátó beszerzői csapatuk és ide keresünk új kollégákat (több fő), az alábbi pozícióba:

Alapanyag / indirekt beszerző (Győr)

Feladatok

  • A leendő kolléga a társterületek megrendelései alapján fog beszerezni indirekt és direkt anyagokat;
  • Rögzíti a megrendeléseket a vállalatirányítási rendszerben;
  • A beszállítóktól árajánlatokat kér be és a szállítási idő/megbízhatóság/ár alapján döntést hoz arról, hogy melyik beszállítótól rendeljék az árut;
  • Az árakat és fizetési feltételeket letárgyalja a beszállítóval;
  • Együttműködik a német anyacég beszerzőivel (német nyelven);
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a beszállítóval (amíg az áru meg nem érkezik a megrendelt helyre);
  • Riportolni a beszerzési vezetőnek fog.

Elvárások

  • Beszerzői vagy logisztikai tapasztalat;
  • Társalgási szintű német nyelvtudás (anyacég miatt);
  • Emellett pedig lengyel VAGY szlovák nyelvtudás (mert a társterületek, akiknek a beszerzését intézi a leendő kolléga, főleg ezen a nyelvterületen lesznek).

Amit kínálunk

  • Érdekes, sokrétű feladatok;
  • Nyelvhasználat lehetősége;
  • Work-life balance és home office lehetősége a próbaidő után (heti két nap).

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr