Anyag- és fogyóeszköz gazdálkodó (Budapest)

Anyag- és fogyóeszköz gazdálkodó

KÖZÉP-DUNA-VÖLGYI VÍZÜGYI IGAZGATÓSÁG

1088 Budapest, VIII. Rákóczi út 41. Levélcím: 1428 Budapest Pf. 33. Telefon: 477-3500 A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § (1) bekezdése, valamint a 391/2017. (XII. 13.) Korm. rendelet alapján a

KÖZÉP-DUNA-VÖLGYI VÍZÜGYI IGAZGATÓSÁG PÁLYÁZATOT HIRDET

Műszaki Biztonsági Szolgálat Anyag- és fogyóeszköz gazdálkodó munkakör betöltésére.

Az anyag- és fogyóeszköz gazdálkodó feladatkörei:

  • A tárgyi eszközöket nyilvántartásba veszi a Forrás SQL programban, rögzíti az állományváltozást.
  • Feldolgozza teljes körűen a leltárt, valamint a selejtezési jegyzőkönyveket.
  • Az év végi mérlegjelentéshez egységünk vonatkozásában adatokat szolgáltat.
  • Az egység vonatkozásában a számlákat rögzíti

Pályázati feltételek:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel),
  • Büntetlen előélet,
  • Cselekvőképesség,
  • Magyar állampolgárság.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Hatékony, önálló munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs és stressz tűrő képesség;
  • Terhelhetőség;
  • Folyamatos képzés és továbbképzés igénye;
  • Együttműködő képesség, közösségi szellem.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Közigazgatási területen szerzett tapasztalat,
  • Forrás SQL felhasználói szintű ismerete.

Amit a béren felül nyújtunk:

  • Rugalmas munkavégzés.
  • Hivatali SIM kártya.
  • AYCM sportkártya lehetőség.
  • Az ország területén lévő ágazati üdülő- és pihenőhelyek használata.
  • Támogatott képzések.

Egyéb információk:

A közalkalmazotti jogviszony határozatlan időre szól. A pályázatok elbírálására a benyújtási határidőtől számított 15 napon belül kerül sor, a pályázatokat bizalmasan kezeljük. Visszajelzést csak a személyes elbeszélgetésre behívott jelentkezők kapnak. A részünkre megküldött pályázati anyagot elbírálás után megsemmisítjük, annak visszaküldésére nincs lehetőség. A nyertes pályázó kiválasztása után a munkakör azonnal betölthető. A pályázattal kapcsolatosan további tájékoztatás Répás Tamás szolgálatvezető úrtól kérhető, a +36 30 682 2149-es telefonszámon, hivatali munkaidőben. A munkáltatóval kapcsolatos további információk a www.kdvvizig.hu honlapon találhatóak.

A pályázat tartalma:

  • Motivációs levél,
  • Részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével,
  • Az iskolai végzettséget, szakképzettséget, jogosultságot igazoló okiratok másolata,
  • Nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.
A pályázatot e-mailben, szkennelt formában kérjük megküldeni. Az e-mail tárgyaként a következő szöveget kérjük megadni: „ANYAG- ÉS FOGYÓESZKÖZ GAZDÁLKODÓ PÁLYÁZAT.” A pályázat beadási határideje: 2024. április 30. A munkakör betöltője a vízgazdálkodásról szóló 1995. évi LVII. törvény, valamint a vízügyi igazgatási szerveknél foglalkoztatottak közalkalmazotti jogviszonyának különös szabályairól szóló 391/2017. (XII. 13.) Korm. rendelet szerinti illetményre és juttatásokra jogosult.

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Táblás utca 36-38. D épület és az Igazgatóság működési területe.

Budapest