Anyagbeszerző (Győr)

Építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Anyagbeszerző

Elvárások:

Csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz!, , Az álláshoz tartozó elvárások:, Legalább középfokú végzettség, építőipari anyagismeret, 2-3 év beszerzési tapasztalat (építőipari területen előnyt jelent), Jó kommunikációs és tárgyalási készség, Kiváló szervezőkészség és stressztűrő képesség, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Feladatok:

Építőipari anyagok beszerzése és utánkövetése, Kapcsolattartás beszállítókkal, ajánlatok kérése és elemzése, A beszerzési piac folyamatos monitorozása, új beszállítók felkutatása, Költségoptimalizálás és ártárgyalások lebonyolítása, Szoros együttműködés a kivitelezési csapatokkal és a raktárkészlet nyilvántartásával

Amit kínálunk:

Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál, Modern munkakörnyezet és szakmai fejlődési lehetőségek, Fiatalos, támogató csapat, , Megbízóról:, Építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat, amely magas színvonalú projekteken dolgozik régiónkban. Most lehetőséged nyílik arra, hogy szakértelmeddel hozzájárulj sikereinkhez anyagbeszerző pozícióban!, , Csatlakozz hozzánk, és légy része sikereinknek!

Munkavégzés helye:

Győr

Győr