Anyagmozgató lehetőség! (Jászárokszállás)

Anyagmozgató lehetőség!

Leírás

Gyöngyösi gyáregységünkbe munkatársakat keresünk, AZONNALI kezdési lehetőséggel ANYAGMOZGATÓ pozícióba.

Feladatok

  • Kézi és békával végzett anyagmozgatás
  • Készlet elrendezése, mozgatása, átrakása a kijelölt helyre
  • Munkavédelmi előírások betartása

Elvárások
  • Fényképes Önéletrajz csatolása a jelentkezés során
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Fegyelmezett munkavégzés
  • Gyárban vagy raktározásban szerzett tapasztalat előny!

Amit kínálunk
  • Órabér bruttó 1860 Ft
  • Műszakpótlék
  • Bónusz lehetőség
  • Túlóra lehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet, megbecsülés
  • INGYENES céges buszjáratok számos településről: Abasár, Adács, Atkár, Bátonyterenye, Besenyőtelek, Boconád, Bodony, Detk, Domoszló, Dormánd, Ecséd, Erdőtelek, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyösoroszi, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hatvan, Heréd, Heves, Hort, Jászárokszállás, Kál, Kápolna, Karácsond, Kerecsend, Kerekharaszt, Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Mátraderecske, Mátrafüred, Mátraverebély, Mezőtárkány, Nagyfüged, Nagyréde, Parád, Parádsasvár, Pásztó, Petőfibánya, Recsk, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Szurdokpüspöki, Szűcsi, Tar, Tarnaméra, Tarnazsadány, Tenk, Vámosgyörk, Verpelét, Vécs, Visonta

ADD LE JELENTKEZÉSED, és mi felkeresünk!

Munkavégzés helye

Jászárokszállás