Application Architect (Szeged)

Szeged

Application Architect

Architectként elvárásunk feléd a Deutsche Telekom AG Tesztlaborjában

Technológiai kulcsszavak: GitLab, Jenkins, Phython, Kubernetes, Java, Cucumber, Gherkin

Feladatok:

  • teszt automatizációs keretrendszer fejlesztése, majd implementálása és integrálása a projektekbe
  • saját fejlesztésű automatizációs folyamatok működtetése
  • kódok fejlesztése, formátumkorrekciók kódolása
  • GitLab pipeline-ok meghatározása és implemetálása

If you have…

Tapasztalat legalább 2 technológiával az alábbiak közül:

  • Java, Ruby, Python programnyelvek
  • Cucumber, Jenkins, Ansible

Nyelvi elvárás:

  • Angol középfokú (B2) nyelvtudás

Előny:

  • Német nyelvtudásCisco és juniper ismeretekData analytics tapasztalatMachine learning ismeretek

Szeged