Árufeltöltő (Miskolc)

Mind-Diák Szövetkezet

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport, mely munkatársainak személyre szabott betanítást, mentorrendszert biztosít, ami lehetővé teszi hogy végzettségtől és szakmai tapasztalattól függetlenül sikeres legyél a rád bízott feladatkörben.

Árufeltöltő

Feladatok

  • a polcok és rakodóterületek feltöltése, rendben tartása
  • az érkező áru átvétele
  • szükség szerint a tároló helyek között az áru átrendezése, valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
  • címkézés

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 1.149-1.726 Ft/óra között
  • 2019. dec. 1-31 közötti időszakban a extra karácsonyi jutalom a legtöbb ledolgozott óra alapján: I. helyezett br. 30.000 Ft.  II. br. 20.000 Ft. III. br. 10.000 Ft bónusz
  • A 2019. december 15-ig ledolgozott órákat kifizetjük 2019. decmber 20-ig

Elvárások

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. betöltött életév

Munkaidő

  • hétfőtől-vasárnapig heti min. 16-20 óra változó beosztásban, de vállalhatsz heti 3-4 napot is

Előnyök

  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc