Áruházi beszerző (Vadna)

Vadnai telephellyel rendelkező partnerünk számára keresünk áruházi beszerző kollégát!

Áruházi beszerző

Feladatok

A vállalat 3 áruháza számára kereskedelmi termékek beszerzési feladatainak ellátása az
alábbiak szerint:

  • Optimális termékszortiment és készletszint biztosítása a 3 áruház számára
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése külső szállítóktól
  • Szállítók kiválasztása, szállítói tárgyalások önálló lebonyolítása
  • Szállítói rendelések leadása, rendelések nyomkövetése
  • Beszállítók értékelése és fejlesztés
  • Együttműködés és kommunikáció más osztályokkal

Követelmények

  • Aktív angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-3 releváns szakmai tapasztalat beszerzési területen
  • Jó kommunikációs készség,csapatjátékos,probléma megoldó képesség
  • Aktív számítógép felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Vállalat irányítási rendszerben való korábbi tapasztalat (SAP B1, R/3, R/4 , SLIM4
    rendszerek ismerete)
  • Építőipari anyagok beszerzésében és/vagy értékesítésében szerzett tapasztalat,
    esetleg aktív kapcsolati háló ezen szektorban

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Home office lehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Munkahelyi parkoló
  • Multinacionális cégcsoporti háttér, családias környezet
  • Stabil és fejlődő vállalati háttér
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon , laptop)
  • Barátságos, támogatói munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Vadna