Áruösszekészítő (Nyírbátor)

Humán Centrum Kft.

Áruösszekészítő

Leírás

Gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú nyírbátori partnerünk több mint 40 éve áll vevői szolgálatában. Az állandó innováció által, átfogó vevőszolgálattal és jól teljesítő munkatársakkal csúcspozíciót ért el az ipari csomagolósorok és logisztikai rendszerek partnereként, így már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye egyik legmeghatározóbb gépgyártó vállalkozásává vált.

Feladatok

  • Termékek szétválogatása lista alapján
  • Termékek kézi mozgatása, rakodása és szállításra való előkészítése
  • A munkaterület rendbentartása

Elvárások

  • Jó fizikai terhelhetőség és állóképesség
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Alapbér + teljesítménybónusz
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés (tömegközlekedés esetén távolsági bérlet, autó esetében 30 Ft/km)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogatott, egészséges étkezési lehetőség
  • Gyümölcs- és vitamincsomag
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • Fémipari tapasztalat
  • Raktárosi, anyagmozgatói tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély (3312, 3324 gépcsoport)

Munkavégzés helye

  • Nyírbátor
Nyírbátor