Assistant Chief Engineer (Szántód)

A hirdetés már lejárt!

Balaton környéki, családi/resort szállodai Partnerünk csapatába keressük Assistant Chief Engineer pozícióba új kollégájukat, lehetőleg uszodagépész végzettséggel, vagy ilyen pozícióban szerzett tapasztalattal és gépész végzettséggel.

Assistant Chief Engineer

Feladatok

  • kapcsolattartás a hatóságokkal
  • rendszeres karbantartás, problémák elhárítása
  • visszajelzés, javaslattétel a tulajdonosi kör és vezetők felé
  • biztonsági előírások betartása, munkaügyi nyilvántartások vezetése

Követelmények

Amit partnerünk elvár:

  • gépész végzettség (lehetőleg uszodagépész szakirányon)
  • erős műszaki affinitás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • munkába járás támogatása
  • relokáció támogatása
  • teljesítményhez kötött éves prémium
  • inspiráló munkakörnyezet a Balaton gyönyörű tájával.