Asszisztens (Budapest)

Asszisztens

Feladatok

  • Titkársági telefonok fogadása, kezelése
  • Levelezés bonyolítása, iktatása
  • Beérkező számlák kezelése
  • Könyvelési anyagok összeállítása havi záráshoz
  • Vendégek fogadása
  • Prezentáció készítése
  • Az irodavezető által adott feladatok végzése

Elvárások:

  • közgazdasági szakközép iskola végzettség, a tanulmányi eredmény legalább jó
  • Pénzügyi /számviteli főiskola előny
  • Angol nyelv ismerete / a felvételi beszélgetésen a nyelvtudást ellenőrizzük/
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Pozitív személyiség

Amit kínálunk:

  • Munkabér: 200 – 250 ezer Ft/hó
  • BKV bérlet
  • Azonnali munkakezdés – 90 nap próbaidő!

Munkaidő:

  • 8:00 -16.30 vagy 9:00-17.30 ,30 perc ebédszünettel mindkettőnél!

Munkavégzés helye:

Budapest 13.kerület. Róbert Károly krt. 59. 6.emelet

Ha felketettük az érdeklődését küldje be hozzánk fényképes önéletrajzát!

Budapest