Asszisztens a regulatory science igazgatóságon (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Asszisztens a regulatory science igazgatóságon

Feladatok

  • Orvostechnikai eszközökhöz kapcsolódó betegbiztonsági bejelentések nyomon követése
  • Visszaküldött minták vizsgálatra küldése
  • Dokumentumok szkennelése, lefűzése
  • Egyéb ad hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jártasság MS Office alkalmazások kezelésében
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfő-péntek: 8:00-17:00 között heti minimum 20 órában
  • Rugalmas időben végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Magas szintű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Azonnali munkakezdés

Előnyök

  • Érdeklődés az orvostechnikai eszközök és a kombinált készítmények iránt

Munkavégzés helye

Budapest X.

Budapest