Asszisztens,Értékesítő (Budapest)

Asszisztens-Titkárnőt/Titkárt keresünk Angol nyelvtudással.

Dinamikusan növekedő,bútortábla és egyéb bútoripari alkatrészt forgalmazó cég keres asszisztenst.

Új kollégát keresünk, aki asszisztens-titkárnő(titkár)ként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod összetett lesz.

Vevőkkel való kapcsolattartás,kollégák munkájának segítése ,és az irodavezetői feladatok ellátása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Telefonon és személyesen
  • Számlázás
  • Számlák rendszerezése és iktatása
  • Megrendelések kezelése
  • Titkárnői/Titkár feladatok

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged és türelmed
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • Új termékkör megtanulása
  • Jó angol tudás

Örülünk, ha

  • Szereztél már tapasztalatot adminisztratív munkakörben
  • Magabiztosan kezeled az excelt
  • Van egy kicsi műszaki érzéked
  • Előny másik nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatás
  • Baráti munkahely

Munkavégzés helye

  • Budapest X ker.

Budapest