Autóipari projekt koordinátor (Székesfehérvár)

Autóipari projekt koordinátor

Leírás

Van tapasztalatod projektvezetésben? Nem okoz problémát számodra a időmenedzsment? Kiemelkedő szakmai és fejlődési lehetőségeket biztosító partnercégünk számára keressük az új kollégát. Jelentkezz most!

Feladatok

  • A kijelölt vevői portfólió átfogó támogatása gazda szemlélettel
  • Az árajánlatok vizsgálata
  • Gyártási folyamatok követése
  • Riportok és statisztikák készítése a felsővezetés számára
  • Fejlesztési javaslatok előkészítése
  • Munkatársak támogatása, fejlesztése mátrix szervezeten belül
  • Vevői kapcsolattartás, elvárások közvetítése a szervezeten belül

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat projektvezetésben
  • Magabiztos MS Excel tudás

Amit kínálunk
  • Alapbéren felüli mozgóbér
  • Céges telefon és lap top
  • Cafetéria juttatás
  • Nyári üdülési lehetőség biztosítása
  • Év végi bónusz kifizetés
  • Céges orvosi rendelők igénybevétele
  • Gyerektáborban való részvétel igény szerint
  • Évenkénti bér felülvizsgálás
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Székesfehérvár