Automatizálási mérnök (Nagykanizsa)

Automatizálási mérnök

Leírás

Stabil, nemzetközi hátterű gyártó partnerünk számára keresünk tapasztalt PLC/ Automatizálási mérnököt az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A karbantartási csapat tagjaként a problémamegoldás támogatása, a fejlesztések jelentése
  • Speciális javítási munkák elvégzése és hibaelhárítás a gépészeti területen
  • Gépek, berendezések, berendezések és rendszerek karbantartása, korszerűsítése és javítása
  • Diagnosztikai munkák és új projektek elvégzése és koordinálása
  • Új vezérlőrendszerek (intralogisztikai rendszerek) programozása és üzembe helyezése
  • Hajtások, biztonsági berendezések stb. paraméterezése és üzembe helyezése
  • A vállalat és alvállalkozói számára specifikációk, műszaki és minőségi dokumentáció készítése
  • Gépek pótalkatrészeinek igénylése
  • A munkavállalók és a gépkezelők képzésének lebonyolítása
  • Az alvállalkozó cégek munkájának felügyelete
  • A TPM keretében végzett megelőző tevékenységek végrehajtásának minőségének irányítása és felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Automatizálás területén szerzett 3+ éves gyakorlat
  • Tapasztalat PLC programozásban és hajtásdiagnosztikában (Siemens)
  • Komplex automatizálási projektek üzembe helyezésében szerzett tapasztalat
  • Robotikai ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és bónuszstruktúra
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Sikeres és gyorsan növekvő vállalat
  • Összetartó és támogató csapat

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa