Automatizálási technikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapest 19. kerületében lévő gyártó partnerünk számára keressük 'AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS' kollégájukat.

Automatizálási technikus

Feladatok

  • Termelőüzemben, termelő és kiszolgáló gépeken adat és programmentések, karbantartások
  • Automatizált gépeken vezérlési hibák felderítése, javítása, programokba új funkciók integrálása
  • Gépek, berendezések átalakítása, kiegészítő eszközök készítése
  • Termelő és kiszolgáló gépek javítása, karbantartása
  • Szoros együttműködés  a mechanikus csapattal (a munkavégzés az egyszerűbb mechanikus javítására, átalakításra és karbantartására is kiterjed)

Követelmények

  • Iskola végzettség a két szakirányú képesítésekből 1-1 megnevezett, vagy azzal egyenértékű végzettség: automatizálási technikus (elektronikai vagy gépipari szakirány), vagy PLC programozó, vagy automatizálási mérnök, elektronikai műszerész, vagy erősáramú berendezés szerelő, vagy villanyszerelő
  • PLC programozási ismeretek és tapasztalat, Siemens S7 300 és 1200-as széria, S120 szervovezérlők területén
  • TIA portal, Step7 környezet magabiztos ismerete
  • Erős, megbízható automatizálási tapasztalat (STL, LAD, FBD)
  • Gyengeáramú ismeretek (24V-os vezérlőrendszerek, érzékelők, működtetők, mérőtávadók)
  • Automatizálási ismeretek (huzalozott logikai hálózatok)
  • Gépgyártás, gépépítés területén: 3 év, vagy gép javítás és karbantartás területén: 1év, vagy termelőüzemben, hasonló munkakörben: 1év
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Precíz és önálló

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér
  • utazási támogatás a törvényben meghatározottak szerint
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hétköznap, általános irodai munkarendben történő munkavégzés heti 40 órában
  • Budapest 19. kerületében történő munkavégzés az M5 és M0 kereszteződéséhez közel

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest