Autószerelő / Lakatos (Gödöllő)

Haszon- és tehergépjárművek javítássával, felújításával, karbantartásával és tervezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Autószerelő / Lakatos

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Min. 1 év munkatapasztalat,
  • Igényes, pontos munkavégzés,
  • Lakatosnál ív- és lánghegesztői vizsga,
  • Jártasság karosszériajavításban,
  • Jó munkabíró képesség,
  • Felelősségteljes munkavégzés,
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Jártasság teher- és haszongépjárművek javításában

Feladatok:

  • Haszon- és tehergépjárművek javítása, felújítása, karbantartása

Amit kínálunk:

  • Biztos, bejelentett főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Béren kívüli juttatás,
  • Bejárás támogatása,
  • Szükség esetén szállás biztosítása,
  • Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye

Gödöllő

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: pest191@worklife.hu

Gödöllő