B2B Marketing és CRM Koordinátor (Budaörs)

B2B Marketing és CRM Koordinátor

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A Praktiker egy stabil, megbízható magyar munkahely
  • Szerethető és családbarát vállalat vagyunk, családbarát támogatásokkal
  • Kollégáink segítőkészek – egy közösséget alkotunk
  • Kidolgozott betanulási programmal várunk, ahol megismerheted a rendszereinket és folyamatainkat
  • Széleskörű cafeteria elemek közül választhatsz havi juttatási csomagunkban
  • Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokat kaphatsz
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk (pl.: Vezetőtámogató program)
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadási programunkkal is támogatunk Téged és a családod (Employee Assisstance Program)
  • Rugalmas munkavégzésünk, lesz lehetőséged home office-ban is dolgozni

Milyen feladatok várnak rád

  • B2B E-mail marketing kampányok kezelése:
    • Kampányok tervezése, végrehajtása és utókövetése
    • Riportok és elemzések készítése a kampányok hatékonyságáról
  • Marketing automatizációs folyamatok menedzselése:
    • Automatizált push üzenet és popup kampányok szervezése és optimalizálása
    • Műveletek koordinálása és fejlesztése a marketing automatizációs eszközök segítségével
  • Adatbázis kezelés:
    • CRM és törzsvásárlói adatbázis karbantartása, tisztítása és bővítése
    • Adatvédelmi előírások betartása és a bizalmas információk védelme
  • Piaci trendek és vevőigények analízise:
    • Iparági trendek nyomon követése és elemzése
    • Vevői igények azonosítása és stratégiák kidolgozása ezek kielégítésére
  • Innováció és IT fejlesztések:
    • Új megoldások folyamatos keresése a marketing folyamatok javítására
    • Üzleti IT fejlesztési igények definiálása és projektmenedzsment irodával (PMO) való együttműködés
  • B2B web és CRM fejlesztések
    • Fejlesztési igények definiálása, együttműködve a fejlesztési koordinátorokkal
    • Weboldal karbantartása, naprakészen tartása
    • Bannerek cseréje
    • B2B weboldali aktivitások teljes körű kivitelezése
    • CRM fejlesztési igények definiálása
    • CRM feladatok operatív kivitelezése, kampány szintű kezelése

Nálunk a helyed, ha magadra ismersz

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel marketing, üzleti vagy kapcsolódó területen
  • Legalább 2-3 év releváns munkatapasztalatod van B2B marketing területen
  • Erős analitikus és problémamegoldó képesség jellemez
  • Kiválóan és könnyen fogalmazol írásban és szóban
  • Önálló és talpraesett vagy, ugyanakkor aktív a csapatmunkában is
  • Magabiztosan kezeled az Excel táblázatokat és egyéb informatikai szoftvereket
Budaörs