B2B üzletkötő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Felsővezetőkeresésre specializálódott piacvezető fejvadászcég vagyunk, saját csapatunk részére keresünk munkatársat

B2B ÜZLETKÖTŐ

(15-9978)

pozícióba.

Feladatok

  • Potenciális ügyfelek felkeresése hideghívással és személyes látogatása országosan
  • Új ügyfelek és megbízások generálása,
  • Ajánlatok, szerződések készítése,
  • Szerződési feltételek tárgyalása,
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása.

Elvárások

  • Hunter típusú B2B értékesítésben, hideghívásban és partnerek személyes látogatásában szerzett tapasztalat,
  • Előny: szolgáltatási szektorban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, támogató csapat,
  • Szakmai fejlődés,
  • Presztízsmárka képviselete,
  • Kiemelt jövedelem (alapfizetés + bónusz), céges autó.

A munkavégzés helye

Országosan Budapest központtal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9978”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest