Beágyazott szoftverfejlesztő (Budapest)

Érdekel az autóipar és értesz a beágyazott rendszerekhez? Téged keresünk! Autóipari fejlesztéssel foglalkozó partnerünk budapesti irodájába keressük az új, C nyelvben tapasztalt kollégát, beágyazott szoftverfejlesztési területre.

Beágyazott szoftverfejlesztő

Feladatok

  • Beágyazott rendszerek fejlesztési C programnyelvvel
  • Rendszertervek és szoftver követelmények előkészítése
  • Tesztprogramok kidolgozása, szoftverek tesztelése

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy informatikus végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • C nyelv ismerete beágyazott környezetben
  • Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
  • Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismeret

Előnyök

  • Beágyazott rendszerekkel való tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Versenyképes fizetés és széleskörű juttatások
  • Fiatalos és barátságos munkakörnyezet, segítőkész vezetők

Munkavégzés helye

  • Budapest
Budapest