Beágyazott szoftverfejlesztő (Budapest)

Érdekel az autóipar és szakterületed a beágyazott rendszerek fejlesztése? Folyékonyan beszélsz angolul és szeretnél egy innovatív vállaltnál dolgozni? Fontos számodra a fejlődés és az előrelépési lehetőség? ITT a helyed!

Beágyazott szoftverfejlesztő

Feladatok

  • Szoftverkövetelmények összegyűjtése és elemzése
  • Szoftver és szoftverarchitektúra tervezése az autóiparban használt legújabb mikrokontrollerekre
  • Beágyazott szoftverek fejlesztése C programozási nyelven különböző architektúrákhoz
  • Manuális tesztek végrehajtása, automatizált funkciótesztek fejlesztése és futtatása, azok eredményeinek kiértékelése
  • Hardver és szoftver integráció és tesztelés a követelményspecifikáció szerint
  • Fejlesztési és tesztelési dokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség mérnöki, IT, fizikus vagy matematikus szakon
  • C programozási ismeret valós idejű beágyazott környezetben
  • Hardverközeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • CAN-FD/FlexRay/LIN/Ethernet protokollok ismerete
  • Mérőműszerek ismerete
  • Széleskörű szoftver és rendszer ismeretek

Amit kínálunk

  • A XI. kerületi modern iroda
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Versenyképes fizetés és széleskörű juttatások
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Új nyelveket tanulhatsz
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki

Munkavégzés helye

  • Budapest XI. kerület
Budapest