Bemutató cukrász – üzletkötő (Magyarország)

A világ egyik legnagyobb élelmiszer konszernének magyarországi leányvállalata keresi céltudatos, sikerorientált új kollégáját

bemutató cukrász – üzletkötő

pozícióba.

Cégünk, jelenleg belföldi és regionális fejlődés előtt áll, ehhez keressük új kereskedő kollégánkat, akinek az ereiben van a pékipari termékek bemutatása.

Feladatok

  • Versenytársak stratégiájának figyelemmel kísérése, információ gyűjtése
  • Potenciális ügyfelek felkutatása
  • Kiemelt termékek bemutatása, ajánlása
  • Bemutatók, próba sütések elvégzése
  • Vásárlói megrendelések felvétele
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség: cukrász + érettségi
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Min. 2 éves pék szakmában eltöltött idő
  • Min. 2 év kereskedelemben való jártasság
  • angol nyelvtudás

Előnyök

  • pékipari termékek ismerete
  • román, német, horvát, szerb, szlovák nyelvtudás bármelyike
  • kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk

  • Bejelentett, végzettségnek megfelelő alapbér
  • Béren kívüli juttatások
  • Céges gépjármű
  • Céges mobiltelefon
  • Céges notebook
  • Fejlődési lehetőség – továbbképzési hozzájárulás

Munkavégzés helye

Magyarország területe

Szeretne sikeres lenni egy már ismert és jó hírnévvel rendelkező élelmiszeripari kereskedő vállalatnál? Akkor használja ki a lehetőséget és küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással 2019 Október 31-ig!