Bér - és munkaügyi ügyintéző (AG) (Budapest)

(AG)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk egy alapítványi formában működő egészségügyi intézmény - gyermek-és Ifjúságpszichiátriai Kórház- és Szakambulancia. Létszámuk bővítéséhez keresünk kollégát

BÉR - ÉS MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Munkaszerződések, szerződésmódosítások, munkaköri leírások előkészítése
  • Táppénz, anyasági és családtámogatások ügyintézése
  • Jelenléti ívek ellenőrzése
  • Munkaidő elszámolások készítése
  • Bérfizetési jegyzékek, utalási jegyzékek összeállítása
  • Munkába járás, cégtelefon magáncélú használatának adminisztrációja
  • Bevallások összeállítása
  • Munkaügyi adatok/iratok nyilvántartása
  • Adatszolgáltatások, jelentési kötelezettségek teljesítése

Elvárások:

  • Bérügyintéző szakképesítés
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office (kiemelten Excel, Word) magabiztos használata
  • Alapos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Kulcs-Bér program ismerete
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát bruttó bérigényének megjelölésével!

Budapest