Bér- és Tb ügyintéző / HR kontroller (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat.

Részükre keresünk, bővülés miatt, új kollégát az alábbi pozícióba:

Bér- és Tb ügyintéző / HR kontroller

Feladatok

  • Partnerünk külső bérszámfejtő vállalattal dolgozik együtt, de házon belül komoly tevékenység minden adat, információ összegyűjtése és emiatt szeretnék, ha a leendő kolléga bérszámfejtési és TB ügyintézői tapasztalattal is rendelkezne;
  • Támogatja a külső szolgáltató munkáját és a munkavállalói kérdések esetén, segít a válaszadásban;
  • Munkája kb. 40%-ban HR kontrolleri, riportolási feladatokat lát majd el és adatokat biztosít a felsővezetés részére;
  • Az angolt írásban fogja használni;
  • Segít a be- és kilépő dolgozók adminisztrációs feladataiban;
  • Folyamatfejlesztő ötleteit akár meg is valósíthatja.

Elvárások

  • Releváns végzettség (bér- és tb ügyintéző);
  • Releváns tapasztalat, ha lehet több műszakos munkarenddel rendelkező vállalatnál;
  • Erős Excel ismeret.

Amit kínálunk

  • Korrekt motiváló bérezés, juttatások, 13. havi bér;
  • Home office lehetősége.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya