BÉR-, TB- ÉS MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ (Debrecen)

Munkatársat keresünk

BÉR-, TB- ÉS MUNKAÜGYI asszisztens

pozícióba.

Feladatok:

· TB kifizetőhelyi és bérszámfejtési feladatokban való részvétel

· A társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok végrehajtásában, nyilvántartások vezetésében, a kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítésében való segítségnyújtás,

· Be- és kilépő munkavállalók teljes körű adminisztratív ügyintézésében, munkáltatói és egyéb igazolások kiállításában, személyi anyagok, dokumentumok kezelésében való részvétel a munkaügyi vezető irányításának megfelelően

Elvárások:

· Szakirányú végzettség (Társadalombiztosítási és bérügyintézői szakképesítés) előny de nem feltétel

· teljes körű bérszámfejtésben és TB ügyintéző munkakörben szerzett tapasztalat előny de nem feltétel

· Munkaügyi-, társadalom- és nyugdíjbiztosítási, valamint adójogszabályi alapismeretek,

· Precizitás, önállóság,

· Office 365 programok (elsősorban Excel) magas szintű ismerete

· Kulcs-Bér program ismerete előny

Amit kínálunk:

· Versenyképes juttatási csomag

· Stabil, rendezett munkakörülmények

· Fix, határozatlan idejű szerződés

· szakmai fejlődést támogató munkahely

· Munkaidő: 8-16ig hétköznapokon

Munkavégzés helye:

4031 Debrecen, Balmazújvárosi út

A jelentkezéseket kizárólag e-mailen, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Tel: +36 30 636 6178

Debrecen