Bérszámfejtő (Hatvan)

Humán Centrum Kft.

Bérszámfejtő

Leírás

Humán Centrum cégcsoport országszerte HR szolgáltatásokkal segíti partnerei létszámgazdálkodását, mely magában foglalja a toborzás, kiválasztás, munkaügyi és bérügyviteli feladatok ellátását is.

Feladatok

  • Bérszámfejtés és bérügyintézés előkészítése, óranyilvántartások feltöltése
  • Levonások, költségtérítések, béren kívüli juttatások (cafeteria) adminisztrációja
  • Munkaszerződések előkészítése
  • Be- és kiléptetési feladatok
  • Statisztikák készítése

Elvárások

  • Érettségi és legalább OKJ szakirányú végzettség (munkaügy, bérszámfejtés)
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MaXoft vagy egyéb bérprogram ismerete
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Kapcsolódó jogszabályok, rendeletek naprakész ismerete

Munkaidő

  • Teljes munkaidős lehetőség (heti 40 órás munkavégzés)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bónuszrendszer
  • Cafeteria juttatás
  • Szakmai tréningek, továbbképzési lehetőségek
  • Bejárási támogatás

Előnyök

  • TB, családtámogatási kifizetőhelyi gyakorlat
  • 300 fő feletti létszám kezelésében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye

  • Hatvan
Hatvan