Bérszámfejtési szolgáltatás menedzser (Budapest)

Megbízónk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, 30 éves szakmai
tapasztalattal illetve 270 munkatárssal. Csapatukba keresünk új munkatársat, aki bérszámfejtési
tapasztalatát felhasználva humánügyviteli kérdésekben fog támogatást nyújtani a cég ügyfeleinek.

Ha rendelkezel releváns végzettséggel és tapasztalattal, és szeretnéd naprakészen tartani
szaktudásodat úgy, hogy mellette érdekes, változatos munkát végzel, olvass tovább és jelentkezz
most!

Bérszámfejtési szolgáltatás menedzser

Feladatok

- Szakmai és szoftverkezelési konzultáció, szaktanácsadás az ügyfelek részére
- Ügyfelektől érkező humánügyviteli bejelentések fogadása, megoldása
- Felmerülő új ügyféligények fogadása, belső szabályzatnak megfelelő szintű megoldása
- Humánügyviteli programok tesztelése
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal
- Reklamációk, panaszok fogadása, kezelése

Követelmények

- Felsőfokú iskolai végzettség (IT, HR vagy gazdasági szakirány)
- Bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Kiváló kommunikációs képesség
- Alapos, precíz munkavégzés

Előny:
- NEXON programok ismerete
- szakirányú OKJ-s végzettség (bér- és TB ügyintézői vagy HR területen)
- Bér és humán ügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat
- Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
- Változatos feladatkor, szakmai kihívások
- Folyamatos szakmai képzések
- Egyéni fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest