BÉRSZÁMFEJTŐ (Hódmezővásárhely)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő társaságunk hódmezővásárhelyi központjába

BÉRSZÁMFEJTŐ

munkatársat keresünk

Feladatok

Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok teljes körű ellátása cégcsoportunk számára:

  • Munkabérek (havi bér, műszak- és túlóra pótlékok) elszámolása, számfejtése
  • Havi járulék- és adóbevallások, statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Bérek főkönyvi feladása
  • Tb ügyintézés
  • A munkavállalók napi jelenlét adatainak az ellenőrzése
  • Nyilvántartások készítése, napra készen való vezetése
  • Be- és kilépő dolgozók adminisztrációs feladatainak ellátása (jelentés a NAV felé, adatok rögzítése a nyilvántartó programokba)
  • Alkalmi munkavállalók bérének számfejtése, kifizetése
  • Cafeteria juttatások teljes körű működtetése
  • A törvényi szabályozások, változások nyomon követése, javaslattétel újítások bevezetésére, a költséghatékonyság növelésére.

Elvárások

  • Releváns OKJ-s bérszámfejtő, TB ügyintézői végzettség;
  • Minimum 3 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat;
  • A magyar munkajoggal-, adózással-, bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezések mélyreható, naprakész ismerete;
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete.

Szükséges készségek

  • Proaktivitás: nyitottság a folyamatos újításra, optimalizálásra, fejlesztésre
  • Kiváló kommunikációs és információ-átadási készség
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Rugalmasság
  • Jó probléma-megoldó képesség

Előnyt jelent

  • REMEK program ismerete

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Változatos kihívások
  • Jó hangulatú, lendületes és összetartó csapat

Munkavégzés helye

Hódmezővásárhely, Csomorkányi út 121.

Fényképes szakmai önéletrajzát jövedelemigény feltüntetésével kérjük megjelölni.

Hódmezővásárhely