Bérszámfejtő és TB ügyintéző munkatárs (Budapest)

Bérszámfejtő és TB ügyintéző munkatárs

Leírás

Magyarország pénzügyi szektorának egyik kiemelkedő szereplőjéhez keresünk bérszámfejtésben és társadalombiztosítással kapcsolatos ügyintézésben jártas kollégákat, RÉSZMUNKAIDŐBEN!

Feladatok

  • Teljeskörű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • TB kifizetőhelyi ügyintézés
  • Munkaviszonyokkal, juttatásokkal, SZÉP kártyával kapcsolatos adminisztráció
  • Havi adó- és járulékbevallás elkészítése és beküldése
  • Munkáltatói igazolások, letiltások, adókedvezmények rögzítése

Elvárások

  • Minimum 3-5 éves bérszámfejtői és TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • Rendelkezz Bér/TB ügyintéző végzettséggel
  • Légy naprakész a területet érintő jogszabályokkal és egyéb előírásokkal
  • Magabiztosan használod a NEXON bér programot (NEXON4 ismerete előny)
  • Önálló, alapos, precíz munkavégzés jellemez
  • Nem okoz problémát az Office programok napi használata

Amit kínálunk

  • Erős szakmai háttérrel rendelkező csapat tagja lehetsz
  • Nyitottak vagyunk újító és fejlesztő javaslataidra
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes, havi fix alapbér
  • Cafeteria SZÉP kártyára
  • Utazás támogatás
  • Csoportos élet és balesetbiztosítás
  • A próbaidő sikeres teljesítését követően egészségbiztosítás
  • Folyamatosan fejlődő, igényes munkakörnyezet
  • Munka és magánélet egyensúlya, home-office lehetőséggel

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest