Bérszámfejtő gyakornok (Tatabánya)

Mind-Diák Szövetkezet

A Process Solutions Csoportot az Arthur Andersen alapította saját üzleti folyamat outsourcing (BPO) divíziójaként. Ma már az európai régió dinamikusan és gyorsan növekvő, teljesen független számviteli szolgáltatójaként működik.

Saját irodái és partnerhálózatuk révén Európa legtöbb országában magas színvonalú pénzügyi és számviteli szolgáltatásokat nyújtanak multinacionális ügyfeleik számára, akik közül számos a világ legnagyobb vállalatai közé tartozik.

Bérszámfejtő gyakornok

Feladatok

  • Bérszámfejtési feladatok ellátása, munkafolyamatok támogatása
  • Dokumentációk, egyszerű kimutatások készítése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office ismerete (különös tekintettel Word, Excel)

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 08:00-17:00  között heti 20-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1950 Ft/óra
  • Hosszú távú, stabil diákmunka egy nemzetközi hátterű cégnél
  • Magyar számviteli rendszerek, illetve IFRS, US GAAP, UK GAAP megismerési lehetősége
  • Lehetőség különböző szoftverek alkalmazására (SAP, Oracle, Microsoft Dynamics NAV és AX)

Előnyök

  • Legalább fél év hátralévő hallgatói jogviszony

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya