Bérszámfejtő, HR asszisztens (Budapest)

Ügyfelünk Európa legnagyobb videotermékeket fejlesztő és gyártó cége. (USA, Dubai, Kanada , Szingapúr, India, Latin-Amerika, Málta ,stb..) Termékeik és berendezéseik a legnagyobb világsztárok koncertjein és szinte minden modern német autógyár 3D szimulációs termében is megtalálhatóak. Népszerűek olajfúró tornyok vezérlőiben és közismert épületek irányító központjaiban, repülőgépeken, hatalmas jachtokon, de még tengeralattjárón is. Rendezvények, ahol a termékeik megjelentek: Európai Bajnokságok, Olimpiai Bajnokságok, Eurovíziós Dalfesztivál, Disneyland. A Google, Facebook, Microsoft , Apple, EA Sport,s Cisco és LinkedIN is használják a termékeiket.

Bérszámfejtő, HR asszisztens

Feladatok

Feladatok:

  • A kollégáid bérszámfejtési, TB ügyintézési és egyszerűbb munkaügyi kérdéseinek megoldása, valamint a TB ellátások és juttatások kezelése,
  • A bérszámfejtéshez szükséges programok, munkaidő nyilvántartó, cafeteria, távollétigénylő stb. modulok használata,
  • Vonatkozó jogszabályok ismerete,
  • Adó- és járulékbevallások és havi egyéb adatszolgáltatások készítése,
  • A toborzási folyamatban való részvétel, a hirdetés feladásától a jelöltekkel való kapcsolattartásig és az interjúk szervezéséig, illetve az onboarding-al kapcsolatos adminisztratív feladatokban egyaránt.
  • A HR-es rendezvények szervezésében és lebonyolításában való részvétel, legyen akár szó állásbörzékről vagy akár teljes céges csapatépítőkről.

Követelmények

Elvárások:

  • Bér- és TB ügyintézői végzettség,
  • 2-3 év releváns bérszámfejtési tapasztalat,
  • Munkaügyi tapasztalat,
  • Gyakorlat az alap munkaszerződési dokumentáció kezelésében,
  • Tapasztalat a Nexon program használatában.

Előnyök:

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség,
  • Tapasztalat HR asszisztensként.

Amit kínálunk

Amit a cég kínál Neked:

  • Folyamatosan fejlődési lehetőség szakmai karrieredben.
  • Világpiacú sikerek. Komplex mérnöki feladatok, új kihívások.
  • Biztonságos munkahely (kézfertőtlenítő, maszk, korlátozott irodai létszám);
  • Szabadon ötletelhetsz, kreatív feladatokat kapsz.
  • Home office lehetőséget.
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahelyet.
  • Magas színvonalú csapatépítő tréningeket és egyéb közösségépítő programokat.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest