Bérszámfejtő, pénzügyi ügyintéző munkatársat keresünk (Kiskunfélegyháza)

Bérszámfejtő, pénzügyi ügyintéző munkatársat keresünk

Feladatok

  • Munkavállalók havi rendszeres bérszámfejtésének előkészítése
  • Havi bérlisták elkészítése
  • Munkaviszony létesítésével és megszűntetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Juttatások és levonások (jutalom, időközi kifizetések, fizetési előleg, letiltások, stb.) számfejtése
  • Különböző munkaügyi nyilvántartások, bérstatisztikák elkészítése
  • Szabadságok, betegség miatti és egyéb távollétek nyilvántartása
  • Külső könyvelőirodával való egyeztetés, adatszolgáltatás
  • Jelentések, kimutatások, adatszolgáltatások készítése
  • Munkaügyi pályázatok figyelése, menedzselése
  • Beérkező számlák ellenőrzése, iktatása
  • Pénztár és banki átutalások kezelése

Elvárások

  • Bérszámfejtői szakmai tapasztalat (min. 2 év)
  • Bérszámfejtői képesítés
  • Excel, Word ismerete
  • Megbízhatóság, csapatmunka
  • Tanulásra való készség, hajlandóság
  • Önálló gondolkodás, kezdeményezőkészség
  • Precíz, munkájára igényes személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légykör

Leírás

Megbízónk Bérszámfejtő, pénzügyi ügyintéző MUNKATÁRSAT KERES KISKUNFÉLEGYHÁZI TELEPHELYÉRE Irodai folyamataink teljessé tételéhez keresünk munkatársat az alábbi feladatok  ellátására, teljes vagy részmunkaidőben.

Munkavégzés helye

Kiskunfélegyháza