Beruházási és üzemeltetési vezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Beruházási és üzemeltetési vezető

Leírás

Feladatok

  • A vállalat beruházási és üzemeltetési területének vezetése – közel 15 fős csapat koordinálása
  • Iroda és ipari épületek, logisztikai raktárak, üzlethelyiségek létesítése és üzemeltetése
  • Beruházási és építési projektek előkészítése, tervezésben és a kivitelezés felügyeletében aktív részvétel
  • Beruházási és üzemeltetési folyamatok felügyelete, ellenőrzése
  • Kooperációkon való részvéte

Elvárások
  • Releváns vezetői tapasztalat – min. 3 év
  • Műszaki szakterületen szerzett felsőfokú végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság, jó vezetői kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
  • Céges autó magán használatra is
  • Hétfőtől-péntekig tartó munkaidő, szabad hétvégékkel
  • Vállalati kedvezmények,
  • Mobiltelefon, laptop
  • Teljes munkaruházat
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest