Raktárvezető (Budapest)

Raktárvezető

Leírás

Feladatok

  • A rábízott csapat és terület napi pontos működésének felelős biztosítása
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, értékelése, fejlesztése
  • Műszakvezetőkön keresztül nagy létszámú fizikai munkavállalói állomány vezetése, irányítása
  • Beosztott vezetők és munkatársak fejlesztése, mentorálása, motiválása
  • Proaktív döntéselőkészítések, tervek készítése

Elvárások
  • Logisztikai / raktározási /szállítmányozási területen szerzett több éves vezetői tapasztalat
  • Nagy létszámú fizikai állomány irányításban szerzett széles gyakorlat
  • Határozott, rendszerető, következetes személyiség
  • Operatív jelenlét a Logisztikai Központ területén
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/logisztikai)

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbérezés
  • Céges autó magán használatra is
  • Vállalati kedvezmények igénybevétele
  • Mobiltelefon, laptop
  • Teljes munkaruha szett biztosítása
  • Folyamatosan fejlődő nagyvállalati környezet, változatos feladatokkal

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest