Operatív vezető (Budapest)

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő és vezető szerepet betöltő vállalat a logisztika és fuvarozás területén. A cég elkötelezett az innováció és minőség mellett, melyet tapasztalatával és szakértelmével ötvözve biztosít ügyfelei számára. A cég olyan szakembereket keres, akikkel együttműködve tovább erősítheti piaci pozícióját bővítheti elégedett ügyfeleinek táborát.

Operatív vezető

Feladatok

  • Fuvarozási folyamatok tervezése, szervezése, optimalizálása a vállalat stratégiájával összhangban
  • A fuvarozás egészéhez kapcsolódó fejlesztési projektek indítása, koordinálása
  • Az operációs területhez tartozó munkatársak szakmai irányítása
  • Piackutatás, adatelemzés, rendszeres és ad-hoc riportok készítése
  • Stratégiai irányvonal kialakításában való aktív részvétel és a stratégia megvalósítása
  • Vállalatirányítási rendszerek felügyelete, fejlesztése
  • Jogszabályi megfelelőség biztosítása
  • Új partnerek felkutatása, üzletszerzés
  • Részvétel az igazgatósági megbeszéléseken

Követelmények

  • Fuvarozási területen szerzett vezetői tapasztalat!

  • Felsőfokú végzettség

  • Minimum 5 éves szakmai gyakorlat

  • Határozott kiállás és kiváló kommunikációs képesség

  • Megoldás-orientáltság, proaktivitás és önálló munkavégzés

  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office)

  • Előnyt jelent: angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Céges autó

  • Laptop, mobiltelefon és folyamatos fejlődési lehetőség

Budapest