Beszállító Fejlesztő Mérnök (Esztergom)

A Magyar Suzuki Zrt. munkatársat keres Esztergomi telephelyére az alábbi pozícióba:

Beszállító Fejlesztő Mérnök

Főbb feladatok

  • Beszállítói auditok szervezése és végrehajtása
  • Minőségi fejlesztések koordinálása
  • Oktatások szervezése
  • Tevékenységgel kapcsolatos riportok készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Műszaki/Mérnöki végzettség (felsőfokú)
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási ismeretek (ISO 9001, IATF 16949)
  • Tárgyalástechnikai ismeretek, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárban
  • Vállalat által biztosított és támogatott melegétkezési lehetőség
  • SZÉP kártya juttatás
  • Home-Office lehetőség
  • Vállalat által biztosított és támogatott buszjáratok 50 km-es körzetből (akár Budapestről is)
  • Külföldi utazások kiküldetési pótlékkal támogatva
  • Japán vállalati kultúra megismerése
  • Autógyártás, alkatrészgyártás (Manufakturális közegtől a multinacionálisig) gyártási és minőségirányítási rendszerek kialakításainak megismerése
  • Kapcsolati rendszer kiépítése
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségek a környéken
  • Kedvezményes Suzuki gépjármű vásárlási lehetőség
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőség
  • Dolgozói ajánlói program
  • Széleskörű ötletmenedzsment (Kaizen) rendszer
Esztergom