Fejlesztőmérnök (Nyíregyháza)

Fejlesztőmérnök

Leírás

Nyíregyházán lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk fejlesztőmérnök kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Tervezési feladatok ellátása
  • 3D és 2D-s rajzok-modellek létrehozása
  • BOM listák készítése
  • Műszaki kiértékelések elkészítése
  • Projektek nyomon követése az ötlettől a sorozatgyártásig
  • Együttműködés a magyarországi és egyéb országokbéli termeléssel és azon társterületekkel,
  • amelyek közreműködését az aktuális project megkívánja

Elvárások
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • 3D CAD tervezőszoftverek magabiztos használata, fémlemezek területén szerzett tapasztalat
  • (preferált SolidWorks)
  • Műszaki felsőfokú végzettség (preferált gépészmérnök)
  • Legalább 3 év nemzetközi gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Energikus, elemző személyiség, rugalmas gondolkodásmód
  • Előny: FEM elemzésekben szerzett tapasztalat (végeselem-elemzés vagy FEA)

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Támogató munkakörnyezet
  • Vonzó juttatási csomag: éves bónusz, cafetéria, egészségpénztár, óvodai, bölcsődei hozzájárulás, iskolakezdési támogatás, munkábajárás támogatás

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza