Beszállítói minőségügyi mérnök (Tatabánya)

Beszállítói minőségügyi mérnök

Leírás

Kiemelt szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk az alábbi Tatabánya környéki nyitott pozícióval:

Feladatok

  • Beszállítótól kapott 8D riport feltöltése az SPS-be, SPS frissítése a válaszokkal
  • Probléma esetén a beszállító értesítése e-mailben, reklamáció nyitása SPS-ben
  • Felkövető táblázatfrissítés (pl nyitott reklamációk)
  • Hibás darabok visszaküldése
  • Válogatás során kiesett darabok visszaküldése a beszállítóhoz
  • SAP-ban Return PO készítése
  • Jóváíró számla kérése a beszállítótól
  • Reklamációk felülvizsgálata, módosítások, kiegészítések kérése a beszállítóktól
  • Reklamációk zárása SPS-ben, beszállító értesítése
  • Idegenárú utasítások készítése a SAP-ban
  • Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel, audit riportok elkészítése
  • PPAP csomagok jóváhagyása, változások kezelése, új cikkszám beállítása SAP-ban

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 év minőségirányítási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • IATF 16949 és ISO 14001 szabvány ismeretek
  • MS Office és vállalatirányítási rendszer (SAP) felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó és szervező készség, analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remek csapat, jó csapatmunka

Munkavégzés helye

Tatabánya környéke

Tatabánya