Beszállítói minőségügyi mérnök (Veszprém)

Beszállítói minőségügyi mérnök

Leírás

Veszprémi, nemzetközi piacvezető Partnercégünk részére, az alábbi pozícióba keresünk agilis munkatársat:

Feladatok

  • Beszállítói kiválasztási és értékelési folyamatban részvétel
  • Első mintázási folyamatok koordinálása
  • Beérkező áruk ellenőrzési tervének elkészítése, javítása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszállítói reklamációk feldolgozása
  • Beszállítói látogatások, auditok végzése, közreműködés ezekben
  • A társosztályok rendszeres tájékoztatása a zárolásokról és a reklamációs normákról
  • Nem megfelelő termék esetén a reklamációs folyamat elvégzése
  • Beszállítói zárolt készlet kezelése, a készlet minimális szinten való tartása
  • A beszállítói adatok és anyagbizonyítványok rendszeres archiválása
  • Havi jelentések készítése
  • Közreműködés a leltárban

Elvárások
  • Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Minőségbiztosítási módszerek ismerete
  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, német előny
  • Nagyfokú önállóság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, hűség,- jelenléti-, és éves bónusz, munkába járási támogatás
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • Professzionális és inspiráló team
  • Hosszú távú munka- és karrier lehetőség egy folyamatosan bővülő, stabil alapokon nyugvó cégnél

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém