Beszállítói minőségügyi mérnök (SQE) (Környe)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Beszállítói minőségügyi mérnök (SQE)

Feladatok

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, azok időszakonkénti értékelése, auditálása;
  • A specifikációkban foglaltak figyelemmel kísérése a beszállított termékeknél;
  • A beszállítók minőségfejlesztési támogatása;
  • Beszállított termékek tervszerű minőségellenőrzése, eredmények alapján beszállítói minőségügyi teljesítmény mérése;
  • A beszállítóknak küldött reklamációk teljeskörű ügyintézése, nyomonkövetése;
  • Beszállítói problémamegoldás támogatása, 8D kezelés;
  • Költségterhelési folyamat támogatása;
  • Elősegíti az APQP folyamatot a beszállítókkal és a termékfejlesztő csoporttal;
  • PPAP jóváhagyási folyamat koordinálása;
  • Felülvizsgálja és jóváhagyja a beszállítói minőség-terveket;
  • Beszállított termék és folyamat auditok végrehajtása VDA 6.3 szerint;
  • IQC mérésekkel kapcsolatos mérőeszközök kezelése és karbantartási feladatainak ellátása.

Elvárások

  • Releváns mérnöki végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Gyártási, minőségbiztosítási vagy mérnöki területen szerzett 3 éves szakmai gyakorlat;
  • IATF 16949 belső auditori végzettség;
  • VDA 6.3 belső auditori végzettség;
  • FMEA, MSA, 8D módszerek ismerete;
  • MS Office ismeret és gördülékeny használat (word, excel, power point, stb);
  • Jó elemző- és problémamegoldó képesség;
  • Változó prioritások adaptálásnak képessége, több feladat azonos időben történő végzése;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség (szóban és írásban);
  • Megbízhatóság, proaktivitás;
  • Magas szintű etikusság és diszkréció;
  • Szabálykövetés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (Cafeteria, bónuszok);
  • Bejárás támogatás;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Továbbképzések;
  • Családias hangulat.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Alumíniumipari és/vagy autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat;
  • VDA 6.3 auditori tapasztalat;
  • IATF 16949:2016 belső auditori tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Környe

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 472 2689 (Bogdán Attila) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Környe