Beszerzési csoportvezető (Lajosmizse)

Beszerzési csoportvezető

Leírás

Egyedi gépgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk beszerző kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Kereskedelmi műszaki cikkek, alkatrészek beszerzése
  • Új beszállítók felkutatása
  • Csapatába tartozó kollégák motiválása, irányítása
  • Meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések kezelése
  • Kapcsolattartás gyártó részlegekkel, tervezőkkel
  • A beszerzési folyamat teljes menedzselése, vállalati rendszerben történő feldolgozása
  • Beszállítók versenyeztetése és szerződéskötés lebonyolítása
  • Raktárral való szoros együttműködés

Elvárások

  • Közép vagy -felsőfokú végzettség
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Ms office
  • Gyártó cégnél szerzett műszaki beszerzési tapasztalat előnyt jelenhet

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Versenyképes bér és juttatási csomag

Munkavégzés helye

Lajosmizse

Lajosmizse