Beszerzés gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az NKM Energia Zrt., a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el villamosenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Beszerzés gyakornok

Feladatok

  • Közbeszerzési eljárásokhoz nyilvántartási feladatok elvégzése
  • MVM bizonylatok aláíratása
  • Részvétel a szállítóminősítésben
  • Szerződések archiválása
  • Az operatív és stratégiai beszerzési folyamatok rendszerhozzáférést nem igénylő támogatása
  • Kimutatások, elemzések készítésében való részvétel

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Heti 20-25  óra vállalása hosszú távon
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1 400 Ft/óra diákbér
  • Munkavégzés helye: MVM Székház III. kerület

Munkavégzés helye

Budapest III.

Budapest