Beszerző (Esztergom)

Esztergomban működő autóipari alkatrészeket és elektronikai eszközöket gyártó partnerünk csapatába keresem beszerző kollégájukat. Ha komplex feladatokra és stabil vállalati háttérre vágysz, akkor jó helyen keresel!

Beszerző

Feladatok

  • PO kiadás/kezelés
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Készletkezelés
  • Adatkarbantartás az ERP rendszerben
  • Költségcsökkentési projektekben való részvétel
  • Számlázási problémák egyeztetése/megoldása a beszállítóval
  • Árajánlatok bekérése a beszállítóktól új/módosított termék esetén
  • Árszerződések megkötése
  • Előrejelzés készítése a beszállítók felé

Követelmények

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Egyetemi vagy főiskolai releváns végzettség (folyamatban lévő tanulmányokkal is pályázható)
  • Kommunikáció angol nyelven
  • Szorgalmas, precíz és fegyelmezett személyiség
  • Teljes munkaidős munkavégzés vállalása
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér
  • cafeteria, bónusz
  • munkavégzési eszközök
  • stabil multinacionális vállalati háttér
  • összetartó, támogató csapat

Esztergom