Raktár koordinátor - Beszerző (Szigetszentmiklós)

Raktár koordinátor - Beszerző

Leírás

Szigetszentmiklósi partnerünk telephelyére keresünk beszerző pozícióba új kollegákat!

Szeretnél fejlődni és szereted a kihívásokat?

Akkor jelentkezz most!

Feladatok

  • Szerviz raktár működésének koordinációja
  • Készlet szintek folyamatos figyelése, optimalizálása
  • Beszerzési igények felmérése, összegzése
  • Ajánlatok bekérése, értékelése, döntéselőkészítés
  • Új beszállítók, beszerzési források felkutatása, versenyeztetése, a meglévő partnerkapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Beszállítókkal és a társosztályokkal történő kapcsolattartás

Elvárások
  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Aktív angol középfokú nyelvtudással rendelkezel (szóban, írásban)
  • Már működtettél raktárt és legalább 3 év tapasztalatod van benne,
  • 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel beszerzés területén
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Logisztikai-, közgazdasági szakirányú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jó hangulatú, vagány csapat
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök
  • Szakmai tréningek, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós