Betanított gépkezelő, vizuális ellenőr pozíció Kecskemét-Kadafalván (Kecskemét)

Betanított gépkezelő, vizuális ellenőr pozíció Kecskemét-Kadafalván

Leírás

Várjuk jelentkezésed Kecskemét-Kadafalva, Heliport Ipari Parkban található partnerünkhöz BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ, VIZUÁLIS ELLENŐR pozícióba, 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Termékek ellenőrzése nagyító alatt hibakatalógus alapján,
  • fröccsöntő gépek alapanyaggal történő ellátása,
  • dokumentációs feladatok.

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • előny a gyártókörnyezeti tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Nettó 340.000 Ft-os kereseti lehetőség vár rád,
  • A kiválasztási folyamat gyors, így pár napon belül munkába is tudsz állni,
  • jelenléti bónusz+Cafeteria juttatás jár az alapbéren és pótlékon felül,
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Ágasegyháza, Ballószög, Fülöpjakab, Fülöpszállás, Helvécia, Hetényegyháza, Izsák, Kisizsák, Jakabszállás, Kadafalva, Katonatelep, Kecskemét, Kerekegyháza, Kiskunfélegyháza, Kunadacs, Kunszállás, Kunszentmiklós, Matkó, Nagykőrös, Szabadszállás

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét