Betanított munkák Kecskeméten, 2 műszakban (Kecskemét)

Betanított munkák Kecskeméten, 2 műszakban

Leírás

Szeretnél több szabadidőt? Többet lenni a családdal?

2 műszakos munkarendbe keresünk munkatársakat kecskeméti, villamosiparban tevékenykedő partnerünk részére az alábbi pozíciókba:

  • tekercselő
  • bandázsoló
  • öntödei munkás
  • mérőhíd kezelő

Feladatok
  • Tekercselés: termékekre szigetelőanyagok tekerése, valamint termékek szerelése,
  • Bandázsolás: termékekre szigetelőanyagok tekerése, szigetelőanyagok előkészítése,
  • Öntöde: termékek előkészítése, szerelése, kiöntése epoxy műgyantával, kiégetése kemencékben,
  • Mérőhíd kezelő: termékek villamossági ellenőrzése.

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • 2 műszakos munkarend vállalása. (hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, 8 órás műszakok)
  • Gyártókörnyezeti tapasztalat előny!
  • Mérőhíd kezelő pozícióban villamossági/elektronikai ismeretek!

Amit kínálunk
  • Nettó 285.000-330.000 Ft-os kereseti lehetőség,
  • nettó 27.000 Ft-os Cafeteria a belépés napjától,
  • nettó 55.000 Ft negyedéves jelenléti bónusz,
  • 13. havi juttatás!
  • Mozgóbér már az első hónaptól,
  • fix. 2 műszakos munkarend,
  • szabad hétvégék.
  • Gyors kiválasztási folyamat, belépés akár egy héten belül!

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét