Beugrós adminisztratív munka (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az Avis Budget Group Business Support Center (BSC) a világ egyik legnagyobb autókölcsönző vállalatának szolgáltatóközpontjaként szakértői támogatást nyújt a vállalatcsoport részére, főként az európai, közel-keleti és afrikai (EMEA) régió működését segítve.

Beugrós adminisztratív munka

Feladatok

  • Éves adóbevalláshoz szükséges M30-as nyomtatványok kiosztása a vállalat dolgozóinak
  • Átvételek jegyzőkönyvezése
  • Átvételi elismervények lefűzése
  • Az utolsó napon a megmaradt nyomtatványok postázása a dolgozóknak

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Magabiztos magyar és angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Január 27-30. között, 4 nap vállalása 9:00-17:00 óra között

Amiért érdemes az Avis Budget Group BSC-nél dolgozni

  • Bruttó 1365 Ft/óra diákbér
  • Beugrós munka
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest