Beugrós minőségellenőr_ Székesfehérvár (Székesfehérvár)

Minőségellenőr pozícióba új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre keres Minőségellenőr munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Feladatok:

  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • Gyártott termékek mérése és dokumentálása
  • Meghatározott szempontok szerinti válogatás
  • Selejt felismerése, esetenként utómunkák elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, támogató munkahely
  • Napi/alkalmi bejelentési lehetőség nettó 1650 Ft/óra
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – akár azonnali kezdés
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)

Munkarend:

  • Több műszakos munkarend (2 műszak-délelőtt és délután)

Munkabér

  • nettó  1 650 - 1 650  Ft  / óra
Székesfehérvár