Biztonságtechnikai beüzemelő mérnök (Budapest)

Adatközpont- és épület technológiával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Biztonságtechnikai beüzemelő mérnök

Elvárások:

Ha arra vágysz, hogy a technológiai innováció és a műszaki precizitás központjában állj, és egy olyan cégnél dolgozz, ahol a lehetőségek határtalanok, akkor itt a helyed., Gyere és legyél része a jövő megalkotásának, legyen szó adatközpottechnológiáról, épülettechnikáról, biztonságtechnikáról, vagy energetikai rendszerekről., , Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?, Vállalati bónuszrendszer (vállalati, egyéni, üzletszerzési és teljesítmény alapú bónuszok), Élet-és balesetbiztosítás a harmadik hónap letelte után, Munkaeszközök, telefon (korlátlan adatforgalom és hívás EU-n belül), laptop, Munkába járás támogatása, Éves szakmai képzési rendszerben való részvétel, Dolgozói kedvezmények partnercégeinknél 10-25% kedvezményig (vásárlás, szállásfoglalás és egészségügyi szolgáltatóknál), "Számíthatsz Ránk" program ingyenes szakértői tanácsadás jogi, pénzügyi és pszichológiai területen, AYCM partnerei vagyunk, Irodai masszázs, Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények, Modern, kellemes munkakörnyezet

Feladatok:

Gyengeáramú vagyonvédelmi rendszerek (Beléptető, Behatolásjelző, CCTV, tűzjelző, - és oltórendszerek) programozása, beüzemelése, A hálózati és egyedi biztonságtechnikai eszközök, rendszerek installálása kapcsán felmerülő műszaki problémák megoldása, a megoldások dokumentálása, a kiviteli tervek, műszaki dokumentációk módosítása, A telepített biztonsági rendszerek, eszközök beállításának, beüzemelésének ellenőrzésében részvétel (átadás előtti tesztelés és próbaüzem, beüzemelési eljárások lefolytatása), Műszaki és felhasználói dokumentációk elkészítése a telepített/telepítendő rendszerről, eszközökről, A telepített rendszerek paraméterezése, optimális működésének beállítása, annak dokumentálása, A rendszerek használatának betanítása a kezelő személyzet, valamint szükség esetén az üzemeltetést biztosító biztonságtechnikai műszerészek részére, Részvétel a hibaelhárításokban és a rendszeres karbantartásokban az optimális működés ellenőrzésével, kimérésével, észlelt probléma esetén műszaki megoldások kidolgozásával és installálásával, A projekt zárási feladatokhoz kapcsolódóan részvétel a végső műszaki dokumentáció összeállításában

Amit kínálunk:

Te is igazi H1-es vagy, ha, Legalább 4 éves releváns, rendszerintegrátori, beüzemelői tapasztalattal rendelkezel, Rugalmas, gyors és precíz vagy, megoldóemberként tekintesz a feladataidra, Jól és hatékonyan kommunikálsz, ügyfélorientált szemléletű vagy, Fontos számodra a munkád magas minősége és a szakértelem, Szeretsz és tudsz csapatban, kiváló szakemberekkel dolgozni, , Előnyödre válik a pozícióban, ha, Ezeket a rendszereket ismered: Seawing, Honeywell, ESSER, Galaxy, DVM, EBI.

Budapest