Bolthálózatfejlesztési Project Manager (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Fejlődésünk következő szakaszba lépéséhez, Hálózatfejlesztési Project Manager pozícióra várjuk jelentkezésedet! Az Euronics, országosan 64 üzlettel rendelkező műszaki szakkereskedő cég. Jelenleg a második legnagyobb offline és 6. legnagyobb online árbevételű szakkereskedők vagyunk. Cégünk veszprémi központja mellett, Budapesten és Üllőn is vannak irodáink. Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy lendületes és jó hangulatú csapathoz tartozni!

Bolthálózatfejlesztési Project Manager

Amiben számítunk rád

  • Áruházi munkafolyamatok fejlesztése
  • Retail projektek kezelése és a részfeladatok teljesítése
  • Retail projekt dokumentációk prezentációk elkészítése és frissítése
  • Áruházakkal és a társosztályokkal való kapcsolattartás
  • 64 áruházunkban szükség esetén rugalmas munkavégzés
  • Budapesti és Veszprémi irodában történő munkavégzés

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs képesség
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kereskedelemben szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • Cafatéira
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Notebook és mobiltelefon
  • Céges autó magánhasználatra is
  • A pozíció nagy fokú mobilitást igényel!

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém