Bútorasztalos (Budapest)

Belsőépítészek által tervezett egyedi bútorok gyártása és helyszíni beépítése.

A hirdetés már lejárt!

1997 óta foglalkozunk Belsőépítészek által tervezett egyedi projektek kivitelezésével. Nálunk fontos a minőség, pontosság és a határidő. Cserébe teljesítmény orintált bérezést tudunk biztosítani.

Feladat:

Amit kínálunk:

Hosszútávú együttműködés.

Fejlődési lehetőség, gyakorlati és a saját belső képzési rendszerrel.

Termelési statisztikáin alapuló bérezést biztosít a cég.

Mindent megteszek, hogy sok pénzt keress és sikeres légy!

Elvárások:

-Szakmai tapasztalat és ismeret (min. 3 év)

-Rajzok olvasása

-Önálló munkavégzés

-Igényesség, precizitás, ill. pontosság

-Probléma megoldási képesség/orientáltság

-Statisztika és adminisztráció vezetés

-Határidőn belüli feladat elvégzés

-Vezetői engedély (B kategória)

Munkakörülmények:

Családias légkör, csapatmunka

Amit tudnod kell rólam:

Nagyon koncentrálok a munkámra. Munkaidő alatt a munkámmal foglalkozok, és mindig azon vagyok, hogy többet termelj. Statisztikádat a napi és heti termelésed alapján mérem, ezért is fontos, hogy mindig vezesd precízen.

Megoldás orientált vagyok, minden nap tanulok 30 percet, és a képzési rendszerem használatával elvárom, hogy Te is ezt tedd.

Meghallgatom, amit mondani akarsz vagy javasolsz.

Munkabér

  • nettó  2 000 - 5 000  Ft  / hó
Budapest